Reken af met jouw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Voor een grote muur pak je een roller, die verdeelt de verf snel en egaal. Voor randen, hoeken en kozijnen werk je met een kwast, want daarmee kom je precies waar de roller niet komt. Bij de meeste klussen gebruik je ze samen. In dit assortiment vind je van beide een ruime keuze, van A-merken als Anza, ProGold, Copenhagen Pro, Goudhaantje en Staalmeester.
Let ook op of je het gereedschap één keer gebruikt of vaker. Wegwerpmodellen zijn handig voor een klein klusje of een lastig te reinigen product. De herbruikbare kwasten en rollers reinig je na de klus en gaan lang mee.
De vacht bepaalt het resultaat. Een viltroller, zoals de Anza Vilt Elite, geeft een glad eindresultaat en is er in dun en dik. Microvezelrollers zoals de Anza Antex nemen veel verf op en spatten weinig, fijn voor grotere vlakken. Voor lak kies je vaak een korte, fijne vacht of schuim, dat trekt strak dicht zonder structuur.
Kijk daarnaast naar de verfsoort. Sommige verfrollers zijn geschikt voor alle muurverven, andere juist voor lakken of zelfs 2K-verven, zoals de ProGold Nylon. Wil je spatvrij werken, dan zoek je een anti-spat roller. Twijfel je over de opname van dun voorstrijkmiddel of lijm, dan is een microvezelroller met hoog absorptievermogen een goede keuze.
De vorm bepaalt waar je goed mee uit de voeten kunt. Een ronde kwast houdt veel verf vast en is prettig voor kozijnen en profielen. Een platte kwast pak je voor vlakke delen en grotere stukken. Een patentpuntkwast heeft een schuine punt en trekt scherpe, rechte lijnen, handig langs plinten en randen.
Voor krappe plekken zijn er speciale modellen. Achter een verwarming werk je met een radiatorkwast, en voor sierlijsten of gedraaide vormen komt een gebogen kwast van pas.
De haarsoort telt ook. Synthetisch haar werkt fijn met watergedragen verf en muurverf, het blijft veerkrachtig en laat weinig strepen achter. Voor synthetische lakverf zijn er kwasten die daar speciaal op zijn afgestemd, zoals de Anza Pro Super Tough. Kies je liever een fijn model voor detailwerk, dan bieden de penselen uitkomst.
Loop even na welke verf je gebruikt. Muurverf, lak, beits en 2K-verven vragen elk om een passende kwast of roller. Bij de productfilters zie je per artikel waar het voor geschikt is, bijvoorbeeld voor alle lakken, voor alle muurverven of voor 2K. Zo voorkom je strepen, spatten of een vacht die uit elkaar valt. Voor grote muren zijn er ook aparte muurverfkwasten.
Je bestelt hier verfrollers en kwasten van merken als Anza, ProGold, Copenhagen Pro, Goudhaantje en Staalmeester, in alle gangbare vormen en vachten. Van viltrollers en microvezelrollers tot ronde, platte en schuine kwasten, plus wegwerpkwasten voor eenmalig gebruik. Een passend verfbakje bestel je er meteen bij. Online kies je rustig het juiste model, en vanaf 60 euro betaal je geen verzendkosten.
Voor muurverf werkt een vilt- of microvezelroller prettig. Die verdelen de verf egaal en geven een glad resultaat. Let bij het product op de vermelding dat het geschikt is voor alle muurverven.
Een ronde kwast houdt veel verf vast en is fijn voor kozijnen en profielen. Een platte kwast gebruik je voor vlakke delen en grotere stukken. Voor scherpe lijnen langs randen kies je een patentpuntkwast met schuine punt.
Synthetisch haar past goed bij watergedragen verf en muurverf en blijft veerkrachtig. Voor synthetische lakverf zijn er kwasten die daar speciaal op zijn gemaakt. Kijk bij het artikel waar het voor geschikt is.
Veel modellen zijn geschikt voor hergebruik, mits je ze goed reinigt. Voor een kort klusje of een lastig te reinigen product zijn er ook wegwerpkwasten en wegwerprollers.
Voor lak kies je een korte, fijne vacht of een schuimroller. Die trekken strak dicht zonder structuur achter te laten. Sommige rollers zijn ook geschikt voor 2K-verven, dat staat bij het product vermeld.