Reken af met jouw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Op voorraad
Anza Verzetblik - 2,5 Liter productinformatie
Werk je met de lakrol of kwast, dan wil je je verf overzichtelijk bij de hand hebben. Het Anza Verzetblik van 2,5 liter is precies daarvoor gemaakt: een stevige metalen strijkemmer waarin je je verf verdeelt en je kwast of roller afstrijkt. Zo houd je je werktempo hoog en voorkom je morsen op de vloer.
Het verzetblik werkt het handigst in combinatie met een passend inzetvaatje. Je klikt het vaatje in de emmer, giet je verf erin en gaat aan de slag. Klaar? Dan gooi je het vaatje weg of maakt het schoon, en blijft het blik zelf netjes.
Gebruik je een inzetvaatje in je verzetblik, dan hoef je het blik zelf nauwelijks te reinigen. Het vaatje vangt de verf op, dus na de klus schuif je het eruit en klaar. Wil je tussendoor van kleur wisselen, dan verwissel je gewoon het vaatje. Dat scheelt je een hoop schoonmaken met terpentine of water.
Het Anza Verzetblik is een fijne hulp bij grotere klussen waarbij je met kwast en roller tegelijk werkt. Denk aan het schilderen van muren, plafonds, kozijnen of deuren. Je giet een deel van je verf in het blik, zodat je originele blik dicht blijft en de verf langer goed houdt. Aan de rand van het vaatje strijk je je roller of kwast mooi af, zodat je overtollige verf kwijtraakt en strakker werkt.
Anza ontwerpt zijn materialen zo dat je met plezier en zonder klachten kunt schilderen. Een zere rug, stijve nek of blaren op je handen wil je tijdens een lange klusdag voorkomen. Het verzetblik is comfortabel vast te houden en te verplaatsen, zodat je je verf steeds binnen handbereik hebt. Combineer het met een fijne Anza roller en je werkt vlot en ontspannen door.
Vul het inzetvaatje niet tot de rand, dan houd je genoeg ruimte om je kwast of roller af te strijken. Doop je roller in de verf en rol hem over het geribbelde deel van het vaatje uit voor een gelijkmatige verdeling. Zo breng je de verf egaal aan en voorkom je druppels. Voor lakwerk aan kozijnen of deuren is een compact hand lakbakje een fijne aanvulling naast dit blik.
Wil je netjes en ergonomisch aan je verfklus beginnen, dan bestel je het Anza Verzetblik van 2,5 liter eenvoudig online bij verfwinkel.nl. Vergeet niet meteen een passend inzetvaatje mee te nemen, zodat je direct aan de slag kunt en het blik schoon blijft. Je vindt bij ons het complete assortiment Anza verfbakjes en emmers voor elke klus.
Het verzetblik werkt het handigst met een passend Anza inzetvaatje. Het vaatje vangt je verf op, zodat je het blik zelf niet hoeft schoon te maken en makkelijk van kleur kunt wisselen.
Je giet er een deel van je verf in en strijkt je kwast of roller af aan de rand. Zo werk je overzichtelijk, houd je je originele verfblik dicht en morst je minder.
Ja. Het metalen blik is gemaakt voor langdurig hergebruik. Werk je met een inzetvaatje, dan gooi je alleen het vaatje weg en blijft het blik netjes voor je volgende klus.
Kies het Anza inzetvaatje voor het verzetblik van 2,5 liter. Dat past precies in dit blik en zit stevig op zijn plek tijdens het schilderen.