Reken af met jouw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Op voorraad
Flexa Muurverf Tester Violet Sensation 30ml productinformatie
Je hebt een kleur gevonden die je aanspreekt: Violet Sensation van Flexa. Maar of die mooie paars-violette tint ook écht werkt op jouw muur, in jouw licht, met jouw meubels? Dat wil je weten voordat je een volle pot aanschaft. Precies daarvoor is deze kleurtester bedoeld. Met 30ml verf kun je een flink vlak op je muur testen en rustig kijken hoe de kleur overdag, 's avonds en bij kunstlicht valt.
Kleuren op een beeldscherm wijken altijd iets af van de werkelijkheid. Dat geldt voor elk merk en elk product. Een tester op je eigen muur geeft het meest betrouwbare beeld, en dat is precies wat deze Flexa kleurtester je biedt.
De Flexa Muurverf Tester Violet Sensation is bedoeld voor gebruik binnenshuis, op stuc, en pleisterwerk. Denk aan woonkamermuren, slaapkamerwanden of een hal waar je een diepe, krachtige kleur overweegt. Violet Sensation is een eigenzinnige kleur die ruimtes karakter geeft. Juist bij zo'n uitgesproken tint is even testen geen overbodige luxe, maar gewoon slim.
Let op: deze tester is uitsluitend bedoeld voor kleurproeven. Hij is niet geschikt om bestaande muurverflagen mee bij te werken of kleine beschadigingen te repareren. Voor bijwerken pak je de volledige Flexa muurverf in de juiste kleur en glansgraad.
Knijp zachtjes in het flesje totdat er verf op het rollertje verschijnt. Dan kun je meteen beginnen met rollen. Geen kwast nodig, geen bak, geen extra gereedschap. Breng de tester aan op een vlak van minimaal A4-formaat, bij voorkeur op een plek die representatief is voor de hele muur: niet achter een kast of in een donkere hoek. Laat de verf volledig drogen voordat je een oordeel velt. Nat is altijd donkerder dan droog.
De tester is extra mat van glansgraad, wat betekent dat de kleur mooi diep en egaal oogt zodra hij droog is. Stofdroog na ongeveer 2 uur, overschilderbaar na 12 uur. Volledig uitgehard na 48 uur.
Als je nog niet zeker bent of Violet Sensation de juiste keuze is, is het slim om meerdere kleuren tegelijkertijd te testen. Flexa biedt testers aan in verschillende tinten, zoals Lively Linen en Natural Clay. Zet ze naast elkaar op de muur en bekijk ze op verschillende momenten van de dag. Zo maak je een keuze die je niet betreurt.
Ben je er eenmaal uit? Dan Met de juiste voorbereiding staat er straks een resultaat dat gezien mag worden./flexa-strak-op-de-muur-muurverf.html">Flexa Strak op de Muur Muurverf of de Flexa Creations Muurverf Extra Mat in de gekozen kleur en inhoud die past bij jouw oppervlak.
Nee, de Flexa Muurverf Tester is alleen bedoeld voor kleurproeven. Voor het bijwerken van bestaande muurverflagen heb je de volledige verfpot in de juiste kleur en glansgraad nodig, zodat de dekking en afwerking goed matchen.
Met 30ml verf schilder je ongeveer 1 vierkante meter. Dat is meer dan genoeg voor een goede kleurproef. Voor het schilderen van een hele muur of kamer heb je uiteraard een grotere verpakking nodig.
Ja, dat kan. Kleuren op schermen worden beïnvloed door beeldscherminstellingen, omgevingslicht en het kleurprofiel van je apparaat. Een tester op je eigen muur geeft altijd het meest betrouwbare beeld van de uiteindelijke kleur.
Nee, deze tester is alleen geschikt voor gebruik binnenshuis op stuc, en pleisterwerk. Voor buiten heb je een product nodig dat specifiek bestand is tegen weersinvloeden.
De verf is stofdroog na circa 2 uur, kleefvrij na 4 uur en volledig overschilderbaar na 12 uur. Volledig uitgehard is de laag na 48 uur. Beoordeel de kleur altijd op een volledig droge laag, want nat ziet de tint er donkerder uit.
En dan staat die muur er straks precies zoals je hem voor je zag. Dat is het mooie van eerst even testen.