• Meer dan 10.000 producten op voorraad Meer dan 10.000 producten op voorraad
  • Topmerken voor de laagste prijs Topmerken voor de laagste prijs
  • Snelste Verzending van Nederland Snelste verzending van Nederland*
  • Gratis verzending vanaf €60,- Gratis vanaf €60, anders €2,95

Cetabever Natuurlijk Effect Meubel - Brown Wash

2 van 5 sterren score op Trustpilot
(1)
Cetabever Natuurlijk Effect Meubel - Brown Wash -5% korting
Adviesprijs:
34,99
28,92
22,75
18,80
Gekozen variant
Brown Wash
Ook verkrijgbaar in:

check Op voorraad

  • Meer dan 10.000 producten op voorraad Meer dan 10.000 producten op voorraad
  • Topmerken voor de laagste prijs Topmerken voor de laagste prijs
  • Snelste Verzending van Nederland Snelste verzending van Nederland*
  • Gratis verzending vanaf €60,- Gratis vanaf €60, anders €2,95

Productinformatie

chevron-down

Cetabever Natuurlijk Effect Meubel - Brown Wash productinformatie

  • check Extreem mat uiterlijk
  • check Beschermt tegen vlekken
  • check Kras- en Slijtvast
  • check Natuurlijke onbehandelde uitstraling
  • check Sneldrogend

Warme houtlook met bescherming die tegen een stootje kan

Met de Cetabever Natuurlijk Effect Meubel in Brown Wash geef je binnenhout een warme, bruine tint en tegelijk een stevige beschermlaag. Deze watergedragen lak is verrijkt met oliën, waardoor je hout een extreem mat, natuurlijk uiterlijk houdt. Je krijgt de look van een geoliede tafel of kast, maar met de kras- en stootvastheid van een lak.

Ideaal voor hard- en zachthouten meubels die je dagelijks gebruikt. Denk aan een eettafel, een dressoir of een houten kast. Je hout blijft er authentiek uitzien en is beschermd tegen vlekken.

Wat Brown Wash met je hout doet

De Brown Wash-kleur legt een transparante bruine waas over de nerf. Je ziet de structuur van het hout dus gewoon door de lak heen, maar met een warmere, verdiepte toon. Wil je juist een neutrale afwerking zonder kleuraccent, dan kies je de Natuurlijk Blank variant. Voor een lichtere, verkalkte look pak je de White Wash uitvoering. Zo stem je de tint af op je meubel en je interieur.

Specificaties

  • Watergedragen, transparante binnenlak verrijkt met oliën
  • Glansgraad: natuurlijk mat
  • Kleur: Brown Wash (ook in Natuurlijk Blank en White Wash)
  • Rendement: ca. 13 m² per liter
  • Inhoud: 750 ml, geschikt voor kwast of lakviltroller
  • Stofdroog na 1 uur, overschilderbaar na 4 uur (bij 20°C)

Zo breng je de lak op onbehandeld hout aan

Begin met een schone, vetvrije ondergrond. Ontvet het hout eerst en schuur daarna in de richting van de nerf met schuurpapier korrel P150 tot P180. Maak het stofvrij, want stof gaat je afwerking zichtbaar verstoren. Rond scherpe hoeken en randen licht af, dan hecht de lak daar beter. Roer de bus goed door en breng 2 of 3 lagen aan. Schuur tussen de lagen licht met fijn schuurpapier of een kunststof schuurpad en veeg het stof weg. Je werkt met een acrylkwast of een lakviltroller, en gereedschap reinig je gewoon met water.

Al gebeitst of gelakt hout opnieuw afwerken

Heeft je meubel al een intacte transparante beits- of laklaag, dan kun je de Natuurlijk Effect Meubel daar overheen aanbrengen. Reinig en ontvet de laag eerst. Schuur intacte delen met korrel P220 tot P280 en maak alles stofvrij. Kale of beschadigde plekken schuur je randverlopend tot op het hout en behandel je als nieuw hout. Daarna werk je af met 1 of 2 lagen. Zo frist je een bestaand meubel op zonder de nerf te verliezen.

Droogtijd en verwerking

De lak is sneldrogend. Bij 20°C is je meubel na 1 uur stofdroog en na 4 uur kun je de volgende laag zetten. Na ongeveer 12 uur is de laag licht belastbaar. Geef het hout wel tijd om volledig door te harden: dat duurt zo'n 7 dagen. In die periode ga je voorzichtig om met je meubel, dan wordt de laag mooi hard en krasvast. Werk niet bij temperaturen onder de 10°C en zorg voor goede ventilatie tijdens het schilderen.

Hoeveel heb je nodig

Met 1 liter dek je ongeveer 13 m². Een bus van 750 ml is daarmee genoeg voor de meeste meubels, van een salontafel tot een boekenkast. Houd er rekening mee dat je op onbehandeld hout meerdere lagen zet, dus reken je oppervlak keer het aantal lagen. De structuur van je hout en de manier van aanbrengen bepalen mee hoe ver je komt.

Wil je deze afwerking vergelijken met andere opties voor je hout, dan vind je meer keuze binnen de transparante lak en het volledige aanbod van de Cetabever meubellak.

De Cetabever Natuurlijk Effect Meubel in Brown Wash bestel je eenvoudig online bij verfwinkel.nl, in een handige bus van 750 ml. Je kiest naast Brown Wash ook uit Natuurlijk Blank en White Wash, zodat je meteen de juiste tint voor je meubel in huis haalt. Bestel je op werkdagen op tijd, dan ligt je lak snel klaar om aan de slag te gaan.

Veelgestelde vragen

Welke kleur past bij mijn meubel: Brown Wash, Blank of White Wash?

Brown Wash geeft een warme bruine waas over de nerf en verdiept de houtkleur. Natuurlijk Blank houdt de tint neutraal, en White Wash geeft een lichtere, verkalkte look. Alle drie zijn transparant, dus de houtnerf blijft altijd zichtbaar.

Is het een lak of een olie?

Het is een watergedragen lak die verrijkt is met oliën. Je krijgt daardoor het matte, natuurlijke uiterlijk van een geolied meubel, maar met de kras- en stootvastheid en de vlekbescherming van een lak.

Kan ik het over een bestaande beits- of laklaag aanbrengen?

Ja, mits die laag intact en transparant is. Reinig en ontvet de laag, schuur met korrel P220 tot P280, maak stofvrij en werk af met 1 of 2 lagen. Kale plekken behandel je eerst als nieuw hout.

Hoeveel lagen heb ik nodig?

Op onbehandeld hout breng je 2 of 3 lagen aan. Op een intacte bestaande laag is 1 of 2 lagen genoeg. Schuur tussen de lagen licht op en maak alles stofvrij voor het mooiste resultaat.

Waarmee breng ik de lak het beste aan?

Gebruik een acrylkwast of een lakviltroller. De lak is gebruiksklaar, dus goed doorroeren en aanbrengen. Je gereedschap reinig je na afloop simpel met water.

Specificaties

chevron-down
Merk:
Cetabever
Levertijd:
Op voorraad
Kwaliteit:
DHZ
Inhoud:
750 ml
Ondergrond :
Hout
Aanbrengen:
Kwast
Toepassing :
Meubels
Productvoordelen:
Extreem mat uiterlijk, Beschermt tegen vlekken, Kras- en Slijtvast, Natuurlijke onbehandelde uitstraling, Sneldrogend
Verbruik per liter:
13 Vierkante meter
Metallic:
Nee
Basis:
Watergedragen
Binnen of buiten:
Binnen
Geschikt voor verfspuit:
Nee
Glansgraad:
Mat
Merklijn:
Kleefvrij:
4 Uur
Overschilderbaar:
12 Uur
Stofdroog:
1 Uur
Volledig uitgehard:
7 Dag

Reviews

chevron-down
2 van 5 sterren score op Trustpilot
2 / 5 dot 1 reviews
Trustpilot
loader
Bezig met laden...
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
2 van 5 sterren score op Trustpilot
8 september
Francine Bardoel
Ze prijzen het aan als een lak, maar het is een soort heel dunne beits met olie. Viel erg tegen, ook de kleur.
Trustpilot Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
Laad meer reviews

Verwerkingsgegevens

chevron-down

Veiligheid

chevron-down
Algemeen:
P101: Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
Preventie:
P262: Contact met de ogen, de huid of de kleding vermijden
Reactie:
P312: Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM of een arts raadplegen